SEPETİNİZ

Sepetinizde ürün yok

SEPETİNİZ

Sepetinizde ürün yok

Hakkımızda

Genel Bakış

Satışını yaptığımız beyaz eşya, elektronik ürünler, küçük ev aletleri ve ankastre ürünlerin üretici firmaların fabrikalarından aracısız alıyor ve stoklu çalışıyoruz. Böylelikle, en iyi ürünü en uygun fiyata müşterilerimize sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Ege ve Akdeniz bölgesindeki sıcak satış ağımızla bayilerimizle internetin sunmuş olduğu avantajlarla da, müşterilerimiz her nerede olurlarsa olsunlar, anlaşmalı ulusal kargo ve ekonomik taşıma seçenekleri ile tüm ihtiyaçlarını kapılarına götürüyoruz. Türkiye’nin en iyi markalarına, çoğu zaman hiçbir kargo ücreti ödemeden, bazı ürünlerde ise çok düşük kargo bedeli ödeyerek sahip olmanın avantajını yaşıyorlar.

Cihan Züccaciye A.Ş olarak müşterilerimiz ve güçlü kadromuzla ileriye dönük yatırımlar ve planlamalarımız ile her an büyümeye devam etmekteyiz.

Misyonumuz

Cihan Züccaciye A.Ş gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, kolay satın alınabilir ve kullanılabilir, güvenilir ürünleri satmayı ve üretmeyi hedefler.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği sektörde başarısıyla, müşteriye vermiş olduğu değeriyle ve ürün çeşitliği ile Türkiye çapında faaliyet gösteren bir firma olmak